קונה רכבים לפירוק

מגרש פירוק רכבים  – הסברים מאת גרר ניר המהיר

כלי רכב דוהר על הכביש וממלא את תפקידו כהלכה. האם נתתם דעתכם פעם לעניין מכונית שיצאה מכלל שימוש? מה עושים כאשר כלי רכב עובר תאונה קשה וכבר לא יכול עוד לשמש לנסיעות? ומה כאשר כלי הרכב ישן ואתם מחליפים אותו לכלי רכב אחר? מה עושים עם הרכב הישן…? התשובה היא מכירת הרכב לגריטה או לפירוק.

איזה רכב מיועד לגריטה ואיזה לפירוק?

לפירוק – כלי רכב שמיועדים לפירוק הם כלי רכב שהם כבר לא שמישים. אבל החלקים שלהם עדיין מבוקשים ונצרכים. לדוגמה, כלי רכב ישן שהמנוע שלו הלך. אבל יתר החלקים שלו במצב נהדר ושימושי. חלקים אלו יוכלו לשמש עבור קונה רכבים לפירוקתיקון כלי רכב אחרים. ככל שהחברה והדגם של הרכב נפוצים יותר כך החלקים יהיו מבוקשים יותר. מסיבה זו חשוב לכם להתעסק מול קונה אמין שיתמחר את הרכב שלכם בצורה כזו שתהיה הולמת למחירון בשוק ויהיה לכם משתלם למכור אותו. ככל שהרכב שלכם יהיה מבוקש יותר והחלקים שלו נצרכים יותר בשוק, כך המחיר שתקבלו עבור הרכב יהיה גבוה יותר.

לגריטה – גם כלי רכב שהחלקים שלו לא שווים מאומה ניתן למכור. כמובן שהמחיר של הרכב יהיה נמוך משמעותית כיוון שלמעשה מתייחסים לרכב כאל גוש מתכת ולא כאל מערכת שניתן להפיק תועלת מהחלקים שהוא מכיל. במקרה ומדובר בכלי רכב שעבר תאונה שפגעה פגיעה מהותית בכלי הרכב, או שמדובר על כלי רכב ישן שהחלקים שלו אינם מבוקשים עוד, מטרת המכירה של הרכב היא גריטה בלבד. כלומר, כלי הרכב יועבר למחזור. חומרי הגלם שמרכיבים אותו ימוינו על פי הסוגים שלהם – גומי, פלסטיק ומתכת, וכל חומר יועבר לתעשייה בה עושים שימוש בחומר גלם זה.

המקסימום שאפשר להפיק מכלי הרכב

אז אם ברשותכם כלי רכב שאתם מעוניינים להיפטר ממנו, עליכם למצוא את הדרך הקלה והמהירה ביותר לעשות זאת. את זה תוכלו לעשות באמצעות קונה רכבים לפירוק וגריטה שמתעסק בתחום ומעונין לרכוש כלי רכב כאלו. הוא ישמע על הדגם שברשותכם, ישמע מה מצב הרכב ומה העבר שלו ובהתאם לנתונים אלו הוא יוכל לקבוע את המחיר שהוא מוכן לשלם על כלי רכב זה. כמובן שאתם מעוניינים לקבל סכום מקסימלי עבור כלי הרכב. ולכן יהיה עליכם לברר ולקבל קונה רכבים ניר המהירמידע נחוץ שיעזור לכם לדעת מהו הערך האמתי של הכלי שיש לכם ומהו הסכום שאתם יכולים לקבל בגנו. כדי שתחושו שאתם מקבלים את הערך האמתי של הרכב במצבו הנוכחי – הסכום שיוכל אולי לעזור לכם לממן את הרכב החדש שלכם… לאחר מציאת הקונה עבור הרכב שלכם אל תשכחו לבצע את התהליך הנדרש במשרד רישוי לפני המכירה המיוחלת.

גריטת רכב זו פעולה חשובה שיש בה התחשבות סביבתית. יהיה עליכם למצוא את הקונה האמין שירכוש מכם את הרכב וישלם לכם עליו את המחיר הנכון לפי ערכו ושוויו. ועכשיו כשאר החניה שלכם פנויה, אתם יכולים ליהנות מרכב החדש שלכם.