פירוק רכבים- הפתרון בשבילכם

בזמן האחרון התחלתי ללמוד קצת ואני חושב להתחיל להשקיע בבורסה לניירות ערך , ישנם המון חברות שונות שמציעות שירותים כאלה אבל אין לי מושג במי לבחור.. בפוסט הבא אדבר על נושא אחר בתחום רכבים לפירוק כי זאת האופציה המהירה ביותר שהצלחתי לעשות כסף מכלום… למכור רכב ישן שישב מתחת לבית משהו כמו 15 שנהבהתחשב שכל הרכב חלודה.

מקווה שאהבתם את הפוסט האחרון שלי בתחום החשמלאים, בינתיים לא קיבלתי הרבה פידבקים אבל אני אופטימי ועדיין מחכה:)

למה לשקול פירוק רכבים?:

אם יש לכם רכב ישן מאד, יש סיכוי טוב שיהיה קשה לכם למכור אותו. רוב האנשים שמחפשים לקנות רכב מחפשים רכבים פעילים שיכולים לשרת אותם לתקופות ארוכות טווח או לכל הפחות לכמה שנים קרובות. בעייתיות זו של קשיים במכירת הרכב שלכם יכולה לקרות גם כאשר יש בבעלותכם רכב שאינו ישן כל כך אבל לא נראה טוב. למשל, אם עברתם תאונה ולא טרחתם לתקן את הפח של הרכב, אם יש שריטות שלא ניתנות להורדה בצבע של האוטו וכדומה, בוודאי הרכב שלכם לא נראה כל כך טוב. רכב שלא נראה טוב, הוא רכב שלפעמים יותר קשה למכור אותו. ובכל זאת, יש לכם רכב שאתם רוצים למכור, אין לכם קונים. מה עושים?- פונים לאפשרות של פירוק רכבים.

פירוק רכבים- הפתרון בשבילכם:

על עובדים ופתרונותמתברר שגם אם הרכב שלכם מאד ישן, בקושי נוסע או אולי נראה דפוק, יש עדיין מה שאפשר לעשות איתו. אפשר ליהנות מהמכונית שלכם לאו דווקא במבנה הרגיל שלו אלא גם כמחסן של חלקי חילוף עבור רכבים אחרים. כך, הרכב שלכם יכול לספק מגוון חלקים שנצרכים להחלפה ברכבים אחרים. במידה וההעברה בין הרכים תיעשה נכון, ייתכן שתרוויחו יפה מהסיפור. פירוק רכבים מאפשר לכם למעשה למכור את הרכב שלכם לאלו שעוסקים בתחום של פירוק רכבים. מפרקי הרכב ירוויחו את דרכם על ידי מכירת חלקי החילוף ועוד. כולם יכולים להיות מרוצים.

ומה עם הרכב לא יכול לספק אפילו חלקי חילוף?:

פירוק רכבים לא מתייחס רק לעובדה שניתן לפרק רכב למרכיבים ולשכור עמם. פירוק רכבים מתייחס גם למקרים בהם הרכב הרוס לחלוטין ולא ניתן להוציא ממנו חלקים שלמים. במקרים כגון אלו, תמכרו את הרכב שלכם ל- פירוק רכבים במחיר זול יותר כלל הנראה. הרכב שלכם ייהרס עד כלות על ידי שימוש באמצעים שונים. הוא יימעך ויוכל להישלח למחזור ולצורך שימוש בברזל. האופציה הזו של הריסת הרכב והעברתו למחזור היא גם אפשרות טוב למי שלא מעוניין סתם כך לאבד את האוטו בי כל תמורה עבורו.

כמה אפשר להרוויח מעסקות מול עוסקים בתחום של פירוק רכבים?:

אם אתם רוצים לדעת כמה כסף בפועל ניתן להרוויח מעסקות של פירוק רכבים שזה אומר קונה רכב לפירוק למטרות מסחר, דעו שישנם כמה גורמים מתערבים. למשל, רכבים מסוימים, נדרשים ליותר חלקי חילוף ולכן יש להם ביקוש גבוה והם גם יתרמו לכם שכר נאה יותר. במידה וחלקי החילוף של הרכב שלכם נמצאים במצב טוב מאד, תוכלו להתמקח על המחיר ועל הסכום הכללי שתקבלו בסוף. זאת ועוד, גם אם הוחלט למכור את הרכב לפירוק רכבים על ידי הריסה שלו, אתם עדיין יכולים להרוויח סכום שכולל בתוכו שלוש אפסים. חשוב להתעקש מול בעלי חברות של פירוק רכבים עד שתגיעו להסדר מתאים.

יום מוצלח לכולם! נסיים עם שיר שמוקדש לאחד בדורו יצחק רבין ראש ממשלתינו האהוב ביותר!


עוד מידע על רבין למי שרוצא החכים יכול למצוא בכתובתhttp://main.knesset.gov.il/About/Occasion/Pages/RabinCV.aspx